Warning Táto stránka používa cookies pre zlepšenie používateľského zážitku. Ak budete pokračovať, budeme predpokladať že súhlasíte s prijímaním cookies z tejto stránky. OK

Kategorie

Ušetríte 21%

Salewa Ws Mtn Trainer Mid Gtx Marlin Alloy

Cenníková cena: 220.00 EUR
174.90 EUR
Ušetríte: 45.10 EUR (21%)
0SW 63459 2430 4
Žiadne výrobky s vybranými možnosťami nie sú skladom
Dámska trekingová a turistická obuv Salewa WS MTN tréner MID GTX Marlin Alloy

Ľahká dámska trekkingová obuv s robustným semišovým povrchom a ochranou GORE-TEX®.

MTN Trainer Mid GTX je ľahká dámska letná alpská trekingová obuv s robustnou semišovou kožou a tkaninou hornou a vodotesnou a priedušnou ochranou GORE-TEX®.

Navrhnutý tak, aby poskytoval mimoriadnu flexibilitu a zvýšenie komfortu na výstupoch a svahoch počas alpského treku v zmiešanom a technickom teréne, MTN Trainer Mid GTX má medzipodrážku s technológiou Bilight TPU s dvojitou hustotou, ktorá je ergonomicky tvarovaná tak, pohodlie pri dlhších túrach.

Na členku Flex Flex umožňuje prirodzený pohyb a prispôsobivosť počas zostupov pre väčší komfort aj pri nosení ťažkého obalu. Pod nohami ľahká kompaktná podrážka Vibram® WTC prináša pevnú, ale odpúšťajúci pôžitok. Systém SALEWA 3F poskytuje flexibilitu, podporu a bezproblémové nasadenie od prvého dňa. Okrem toho podšívka GORE-TEX® Performance Comfort prináša optimálnu ochranu pred poveternostnými vplyvmi a klimatickým komfortom a tlmiaca vložka OrthoLite odvádza vlhkosť a pomáha udržať vaše nohy v pohode.

New features

Výrobca:
SALEWA